Морська Доставка з Китаю від 45 днів

На сьогодні доставка морем із Китаю в Україну – найбюджетніший спосіб перевезення вантажу. При цьому немає обмежень за розміром вантажу: він може бути як великий, так і малогабаритний. Існує лише один мінус – термін постачання, що у середньому становить 45 днів. Тому, якщо у Вас є час і Ви хочете максимально заощадити на перевезенні – доставка вантажів із Китаю морем – найвдаліший варіант. Варто зауважити, що ми не рекомендуємо перевозити морем ламкий і дорогий товар.

Компанія TCG Logistics пропонує Вам свої послуги з контейнерного перевезення вантажів із Китаю. Наші терміни – від 40 днів з моменту надходження вантажу на китайський склад TCG. Щоб прорахувати вартість доставки Вам потрібно вказати менеджеру наступну інформацію: характеристику товару, його вартість, обсяг та вагу.

Перевезення у збірному вантажі – це доставка дрібногабаритних посилок від різних клієнтів в одному контейнері. Це дозволяє максимально ефективно використовувати простір контейнера. Такий спосіб транспортування дозволяє значно знизити вартість перевезення для кожного, окремо взятого, замовника. Оскільки загальна вартість перевезення даного контейнера ділиться між усіма вантажами. При надходженні Вашого замовлення на наш склад у Китаї він консолідується, після чого збірний вантаж транспортується до порту для завантаження в контейнер та відправки в Україну.

Скористайтеся нашою послугою з морського перевезення вантажів з Китаю до України, і ми гарантуємо дотримання термінів та збереження товару.

 

Чому звертаються до нас

Страхування та повна відповідальність за Ваш вантаж

Найкоротші терміни отримання вантажу

Ми працюємо без передоплати

Особистий менеджер